Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 28,27%

Re: Miliony kredyciarzy na "wakacjach" i rząd też, a banki zdezorientowa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-12 o godz. 13:04 ~Jajco_holenderskie napisał(a):
> ~Kr IP 195.210.60.* pisze "ech.>Odra jest wspólna więc zrzucimy oczyszczanie odry z rtęci (?) na Niemców.. niech się wykażą.."
> > Albo ~Kr to złośliwy Niemiec, albo ma trzeźwą opinię o mentalności swoich rodaków. Cudowny coming out.
> > Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha....

Kr to Krakus. Nasz. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 14,36% 2,11 2022-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.