Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: 161,63%

Re: Mijają już 4 lata...

Zgłoś do moderatora
Ja co prawda tyle nie zainwestowalem, ale tez mam troche tego papiera.

Tu trzeba byc cierpliwym. Tez trzymam te akcje od samego poczatku, a kupowalem po 1,32.

Jako Czlonek Porozumienia, wiem ile bitew stoczono o te Spolke. W tym miejscu chcialem nadmienic, ze nikt tak zazarcie nie bil by sie o SMIECIA!

iAlbatros jest puki co szyldem, ktory jest notowany na glownym, wiec sam w sobie jest cos wart, nawet jak ktos by chcial wejsc na gielde tylnymi drzwiami. Do tego ma 50% udzialow w Satis GPS, a to jest PERELKA:)

Moim zdaniem, po tym jak sie BANDYCI w koncu dogadali, chca wprowadzic SATISA na GPW, przez iAlbatrosa, na zasadzie przejecia iAlbatrosa przez SATIS GPS.

Co bedzie dalej zobaczymy. Pozdrawiam i zycze WYTRWALOSCI:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IALBGR -5,86% 0,45 2020-07-10 16:44:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.