Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,86%

Re: Mieszkania w UE drożeją dwa razy szybciej od najmu,

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Tego anala co dał te rekomendacje powinni wywali z roboty. Myślę że boś chciał się pozbyć pakietu dlatego dali takie odchylenie. Ja czekam na cenę w okolicy 30 zł mam nadzieję że jak wzrośnie powyżej 20 to może znowu zaczną skupować. Wcześniej dawali co jakiś czas komunikat a teraz totalna olewka akcjonariuszy. Według mnie dobiło ich przejęcie Tesco przez Netto bo budowali sklepy dla tego drugiego a teraz ich już nie potrzebują.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT -7,14% 15,60 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.