Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -0,43%

Re: MGM i Cherry, nie wygląda to dobrze.

Zgłoś do moderatora
MG trochę tych spółek córek ma i podejrzewam że większość myślała ze z ramienia MG chodzi o inne dwie spółki. W końcu MGM było na ostatniej prostej z Infoscanem, przyszedł Gaworecki i świta, Infoscan opchnal swój biznes i oddłużył wiec nic tu nie wskazywało na to ze oni kombinują inaczej.
A jak to mawiał klasyk: Człowiek niby wiedzioł, a jednak się łudził…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAMZ -4,52% 0,70 2022-05-26 13:36:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.