Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,70 zł , zmiana od tamtej pory: 15,52%

Re: Merytorycznie o ogólnej sytuacji Amrest

Zgłoś do moderatora
To jedna z ostatnich spółek, która da rade zarobić x2 w krótkim czasie, wystarczy że otworzą knajpy, a to jest kwestia tuż tuż.
Otwarcie kredytu przez banki oznacza, że widzą potencjał Amrestu, pamiętajmy, że banki to najbardziej restrykcyjne zrodło finansowania i robią to tylko jak widzą małe ryzyko braku spłat. Poza tym, wystarczy że Amrest ograniczy otwieranie nowych knajp i już będzie ładnie zarabiał - dotychczas zyski + lewar szedł na inwestycje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 1,65% 32,00 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.