Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,70 zł , zmiana od tamtej pory: 15,96%

Re: Merytorycznie o ogólnej sytuacji Amrest

Zgłoś do moderatora
Obstawiam ze bedzie odwrot inwestorow z sektora bankowego po upadku Idea banku. Do tej chwili wiekszosc osob inwestowalo w banki uwazajac ze to bardzo bezpieczna przystan bo rzad nie dopusci do upadku banku. Tu mamy natomiast inna sytuacje bo banki zwolnily Amrest z obowiazkow splaty zadluzenia na najblizszy okres. Jesli bedzie taka koniecznosc lecz to wcale nie oznacza ze firma koniecznie musi sie zadluzac. Moim zdaniem bezpieczna inwestycja a czy firma bedzie sie zadluzac czy generowac dochod to sie w przyszlosci okaze. Napewno nie skonczymy jak akcjonariusze Idea banku. Jesli chodzi o realizacje zyskow to mi sie nie spieszy. Moge to zrobic na jesien 2021 roku. Choc cena bedzie bardzo wysoka po otwarciu resteuracji. W obecnej chwili nie mysle o sprzedazy lecz o tym zeby dokupic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,61% 32,12 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.