Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,02 zł , zmiana od tamtej pory: -81,79%

Re: MEGASONIC - niedoceniana, niedowartościowana, niezauważana....

Zgłoś do moderatora
tylko, że na tej spółce nie było jeszcze odpowiednich obrotów...

więc, kiedy i kogo ubrali ?...

jak ktoś kupił kilka akcji to chyba nie jest ubieranie...

tu jest STAŁY problem zerowych obrotów....
moim zdaniem przyczyną jest brak polityki tej spólki jako spółki akcyjnej/publicznej...po prostu - nie mają nic do zaoferowania akcjonariuszom....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEGASONIC 5,77% 0,55 2019-02-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.