Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,86%

Re: MEGA WZROSTY CEN PRODUKTÓW OD DEKTRA ! LINK !

Zgłoś do moderatora
Recesja może i nadchodzi to fakt ale ludzie i tak jak remontowali to remontować będą i foli używać również. Dektra ma bardzo duże portfolio i stagnacja tej firmie nie grozi. Akurat w tym przypadku inflacja i stagnacja nie zagraża w sprzedaży a co za tym idzie i zysku firmy. Zresztą wystarczy popatrzeć nawet na portfele zamówień firm budowlanych. Tam wcale nie widać żadnego spowolnienia a nawet rzekłbym lekki wzrost a to za przyczyną sytuacji makro jaka teraz mamy. Owszem wszystko będzie dużo droższe niż było do tej pory ale ceny a przestój to dwie różne sprawy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEKTRA 7,52% 14,30 2022-09-28 16:49:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.