Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,13 zł , zmiana od tamtej pory: 6,04%

Re: Medieval Dynasty a Ghostrunner

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj był webinar z prezesem Render i kilka faktów z webinaru poniżej:
-Planowana rozbudowa gry o nowe elementy w celu utrzymania zainteresowania i grywalności, dodanie DLC; formuła long-seller (możliwe wprowadzenie trybu co-op) 
-Planowana większa kampania marketingowa od sierpnia: targi branżowe, marketing globalny, wykorzystanie youtuberów i influencerów 
-Wishlista Medieval Dynasty powyżej 850.000 i IP w posiadaniu Render Cube, gra jest w usłudze Microsoft 
-Render Cube osiągnęło w 2020 zysk netto prawie 6M ze sprzedaży Medieval Dynasty w EA przy 25% udziałów ze sprzedaży, w pełnej wersji gry udział w zyskach będzie wynosił 50%. Przy potencjalnych sequelach udział Render w zyskach będzie wynosić 100% 
-600.000 sprzedanych kopii Medieval Dynasty nie wliczając kopii sprzedanych w ramach XBOX game pass 
-Peak graczy Medieval Dynasty w early access dziewięciokrotnie większy niż w przypadku Green Hell (18.000 vs 2.000)  
-Plany na rozwój: Rozszerzenie franczyzy MD, Produkcja dwóch tytułów równolegle 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -0,37% 5,44 2021-10-25 15:59:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.