Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: -42,61%

Re: Medicofarma Biotech - podsumowanie strategii oraz chatu

Zgłoś do moderatora
Może lecz nie musi.
Jesli dokapitalizowanie zostanie ujete w KRS, to w mojej ocenie tak powinno sie stac.
Jak nie wyrobia sie, to zobacz raport majowy - szukaj ujemnego kapitalu. Jest to w mojej subiektywnej ocenie argument za przedluzeniem fixow o kwartal.
Chodzi o formalnosci.
Jak bedzie - zobaczymy


@el_profesor >>> kawal dobrej roboty w podsumowaniem. Nie bylem na czacie. Twoja relacja bardzo mi pomogla. Dziękuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,81% 1,96 2021-12-01 15:50:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.