Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,26 zł , zmiana od tamtej pory: -43,56%

Re: Medicofarma Biotech - podsumowanie strategii oraz chatu

Zgłoś do moderatora
Powrót na notowania ciągłe uzależniony jest w dużej mierze od tego, jak szybko KRS zarejestruje ostatnie podwyższenie kapitału. Spółka czyni starania by nastąpiło to w najbliższym możliwym terminie, czyli zgodnie z regulacjami GPW, z końcem września 2021 r. Jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu

Miał być lipiec a będzie wrzesień??
?:/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 0,00% 1,84 2021-12-09 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.