Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,20 zł , zmiana od tamtej pory: 7,63%

Re: Medicalgorithmics: Nasza ekspansja dopiero się zaczyna

Zgłoś do moderatora
Skąd takie przypuszczenia że w USA długo nie wyjdą na plus?

Stawki za badania jeszcze spadną zgodnie z tym co mówili po wynikach za IIIq19 ale ilość wniosków powinna dalej rosnąć i koszty w 2020 powinny spadać, szczególnie usług doradczych a to dobre kilka mln zł.

Wszystko będzie teraz już zależało od liczby wniosków, a one powinny rosnąć bo zmienili sposób wynagradzania w sprzedaży i znacząco zwiększyli pokrycie i chcą mieć 80% kraju pod koniec 2019.
Pewnie jeszcze 2 kwartały będą słabe bo jest wysoka baz z IVQ19 i IQ19 ale od II-IIIQ2020 ja liczę już na istotną poprawę r/r, szczególnie że działalność poza USA powinna rosnąć wg mnie min 50% w 2020.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 1,08% 28,20 2020-08-07 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.