Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,15 zł , zmiana od tamtej pory: 8,60%

Re: Medicalgorithmics: Nasza ekspansja dopiero się zaczyna

Zgłoś do moderatora
chyba nie do końca ogarniasz produkty MDG.
Podstawowym ich produktem jest Pocket ECG i służy on własnie do zdalnego monitoringu pacjentów.
Pocket ECG CRS jest dodatkowo poszerzony o jakąś funkcję rehabilitacji, ale po wstępnych informacjach, że mają taki system wszystko ucichło i chyba jeszcze tego nie wprowadzili

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -0,35% 28,40 2021-05-12 09:52:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.