Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,07%

Re: Medicalgorithmics: Nasza ekspansja dopiero się zaczyna

Zgłoś do moderatora
Chyba nie do końca to samo z tego co ja zrozumiałem.
Jeśli mówisz o Pocket ECG CRS to jest urządzenie do rehabilitacji kardiologicznej, które monitoruje EKG automatycznie wykrywa arytmię.
A to o czym jest w artykule to chyba jednak nie do końca to samo bo tu mowa o monitoringu zdrowia pacjenta poza szpitalem.- wydawać się może że podobieństwa są i być może to tylko lekko zmodyfikowane Pocket ECG CRS.

Ale to nie jest super istotne short term ani pewnie w średnim terminie.
Kluczowe żeby w USA wyszli na zyski i poza USA rośli 50-100% co rok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 2,27% 22,50 2020-09-18 16:26:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.