Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,30%

Re: Medicalgorithmics: Nasza ekspansja dopiero się zaczyna

Zgłoś do moderatora
Dotarłem do artykułu i konkrety jakie można wyczytać to:
1. Dalszy dynamiczny rozwój poza USA. Główny kierunek to Europa a dokładniej: Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia. Poza USA oczekują w 2020 wyraźnej dwucyfrowej dynamiki wzrostu sprzedaży
2. W Niemczech będą prowadzić pilota w zakresie monitoringu zdrowia pacjenta poza szpitalem- to będzie zupełnie nowy produkt a w zasadzie tryb zastosowania ich produktu.
3. Dalszy rozwój w Kanadzie.
4. W USA duża konkurencja ale wymienili 50% działu sprzedaży, mają bardziej motywujący do sprzedaży system i 4 dyrektorów regionalnych, podpisują umowy z kolejnymi ubezpieczycielami. Bez konkretów finansowych.

Czyli de facto to co już wcześniej było wiadomo czyli poza USA biznes będzie się rozwijał bardzo dobrze, a w USA powinno być coraz lepiej ale łatwo nie będzie to duża konkurencja.

Nowe rzeczy to ten pilot w Niemczech w sprawie monitoringi zdrowia pacjenta poza szpitalem do wprowadzenia pewnie też w USA.- nowe zastosowanie ich technologii.
Do Chin na razie nie wchodzą bo duże ryzyko kradzieży ich technologii.
W Indiach nie ma refundacji więc rynek jest ciężki ale duży. 

Ja jestem lekkim optymistą.
Zobaczymy co pokażą we wnioskach za listopad w USA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 1,08% 28,20 2020-08-07 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.