Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -15,56%

Re: Media o inwestycji KCI w Brazylii - ECO ESTRELA!!!

Zgłoś do moderatora
http://blog.tribunadonorte.com.br/territoriolivre/grupo-polones-se-reune-com-governadora-e-anuncia-retomada-do-resort-six-senses-em-baia-formosa/

KCI będzie warte przynajmniej kilkanaście złotych. Zobaczycie jeszcze...


Z dnia 08.12.2021

Gubernator Fátima Bezerra spotkała się w środę (8) z konsulem honorowym Brazylii w Polsce, biznesmenem, twórcą i właścicielem Projektu Eco Estrela, Gregiem Hajdarowiczem , kierownikiem Projektu w Brazylii Piotrem Majem (Peter) oraz kierownikiem Eco Estrela. Six Senses Resort , który zostanie wybudowany w gminie Baía Formosa.

Podczas spotkania został zaprezentowany nowy format, jaki został zastosowany w Projekcie, ze względu na konieczność dostosowania się do obecnego rynku światowego w wyniku pandemii COVID-19 .
Ośrodek o łącznej powierzchni 150 hektarów będzie rozwijany w trzech równoległych fazach: Adventure Village, Branded Hotel i Condominium of Houses. 
Kolejne dwa etapy będą opierać się na inwestycjach partnerskich.

„Chciałbym podziękować gubernatorowi za to spotkanie.
Wszystko było gotowe dwa lata temu i covid nas zaskoczył. 
Przebudowaliśmy go tak, aby za dwa lata móc otworzyć pierwszą część – powiedział Grzegorz Hajdarowicz. 

Według polskich biznesmenów Eco Estrela Six Senses Formosa Bay będzie największą inwestycją turystyczną w Rio Grande do Norte: 1,5 mld USD.
Tylko w budowę Adventure Village zostanie zainwestowanych 80 mln USD. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -2,86% 0,95 2023-12-08 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.