Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,04%

Re: mBank odpala rakietę [video]

Młody, jak już walisz takimi "zasłyszanymi na mieście" newsami to najpierw przemyśl przez chwilę co piszesz żeby sie chociaż nie ośmieszać i całkowicei nie pogrążać. Akurat ta wrzuta wyjatkowo niskich lotów nawet jak na Ciebie, bo ULG pod wodzą Zawadzkiego jest chyba najcześciej chwaloną przez Kostowskiego spółką z Grupy PLW - jako modelowy rentowny biznes. Kup wreszceie te akcje (dołek juz chyba przegapiłeś) i czekaj na podbitkę pod te swoje kółko bo już sam nie wiesz co masz pleść...

Pierwsza próbka z brzegu
Do których spółek z grupy ma pan największy sentyment i dlaczego?
Do tych, które poszły w kierunku, który oceniam pozytywnie – czyli dywersyfikacji i zysków. To m.in. Ultimate Games, Frozen Distict, Big Chease. I wszystkie zarabiające. A najlepiej jeszcze, jeśli dobre wyniki poparte są dywidendą, aby jasno wykazać, że zyski nie były papierowe.

https://www.parkiet.com/Ludzie-rynku/305259988-Krzysztof-Kostowski-prezes-PlayWay-Chcemy-budowac-studia-a-nie-sprzedawac.html

Daro: Jak Pan ocenia wyniki Ultimate Games w 2019 r.? 71 premier i przychody na poziomie 7,3 mln zł? To daje średnio 100 tys. zł przychodów na projekt, a przecież były CMS Switch, Thief Switch, Unlucky7 PC, Agony na Switch no i gra Moonlita czyli Deadliest Catch: The Game. Ja jestem bardzo rozczarowany.
Krzysztof Kostowski: Ja nie jestem rozczarowany. Jakby każda moja spółka miała zyski i przychody takie jak Ultimate Games, to pojechałbym chyba na urlop. Póki co, tak nie jest. 

https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/krzysztof-kostowski-prezes-zarzadu-playway-sa-start-7-kwietnia-godz-1200,311

A co do zlecania projektów (z czatu powyżej)

Alone in the Dark: Dlaczego w przypadku Switch zdecydowaliście się oddać (jako grupa) większość tytułów do Forever Entertainment, zamiast wyprodukować je własnymi zasobami? Jaką część przychodów przypada na studia/spółki z grupy Playway i w jakim stopniu finansujecie portowanie na Switch? Oni to robią lepiej czy taniej?
Krzysztof Kostowski: Porty produkuje spółka UF Games, podmiot z Ultimate Games. Obecnie daje najlepsze warunki oraz terminy, dlatego podmioty z grupy PlayWay go często wybierają.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ULTGAMES -2,65% 22,00 2022-01-21 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.