Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Maxitrade Maxi Services - uwaga oszustwo!

Dnia 2019-02-25 o godz. 17:10 ~_inwestor napisał(a):
> Cześć witam wszystkich!
>
> Maxitrade to super platforma. Można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Ja zainwestowałem i wypłaciłem zyski. Pani Ola jest świetnym opiekunem, zawsze można liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, może konkurencja a może niektórzy nie są w stanie pogodzić się z rynkiem, który nie zawsze jest po stronie tradera a strata jest nieodłączonym ryzykiem na forexie.
>
> Polecam platformę Maxitrade wszystkim traderom i traderkom.
>
> Podobno niedługo Maxitrade będzie sponsorował polską scenę traderską - Rafał Zaorski z Trading Jam i Paweł Szwacjar FX dwaj najpopularniejsi w Polsce inwestorzy będą prelegentami na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Maxitrade w całej Polsce.
>
> Powodzenia traderzy! Dużo pipsiaków!

Dnia 2019-02-25 o godz. 17:10 ~_inwestor napisał(a):
> Cześć witam wszystkich!
>
> Maxitrade to super platforma. Można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Ja zainwestowałem i wypłaciłem zyski. Pani Ola jest świetnym opiekunem, zawsze można liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, może konkurencja a może niektórzy nie są w stanie pogodzić się z rynkiem, który nie zawsze jest po stronie tradera a strata jest nieodłączonym ryzykiem na forexie.
>
> Polecam platformę Maxitrade wszystkim traderom i traderkom.
>
> Podobno niedługo Maxitrade będzie sponsorował polską scenę traderską - Rafał Zaorski z Trading Jam i Paweł Szwacjar FX dwaj najpopularniejsi w Polsce inwestorzy będą prelegentami na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Maxitrade w całej Polsce.
>
> Powodzenia traderzy! Dużo pipsiaków!

OD 2CH TYGODNI PRÓBUJE WYPŁACIĆ OD NICH KASĘ I BEZ EFEKTU !!!
NA POCZĄTKU MILUTKO JAK WPLACASZ , ALE Z WYPLATĄ GORZEJ !!!!!
UWAGA NA TĄ PLATFORMĘ !!!!!!!!!
KONSULTANCI SĄ ONLINE- PISZĘ DO NICH JUZ 2 DNI CZEKAM NA ODPOWIEDŹ !!!!
NIE WIEM CO ROBIĆ !!! POTRZEBUJĘ WYPLACIC MOJE PIENIĄDZE !!!

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl