Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -17,98%

Re: Masakra

Zgłoś do moderatora
Efe jest prężnie rozwijającą się spółką akcyjną która z powodzeniem zdobywa nowe rynki dla swoich produktów. W skład efe wchodzi m.in spółka Pan Stanisław zajmująca się handlem i obrotem ziemniakami na bydgoskim targowisku. Jesteśmy firmą na którą warto stawiać-klocka.
Prezes zarzątu.
  • Masakra Autor: ~Wojtek
  • Re: Masakra Autor: ~gracz_w_trupy
  • Re: Masakra Autor: ~pisia
  • Re: Masakra Autor: ~maszRację
  • Re: Masakra Autor: ~Zarząd
  • Re: Masakra Autor: ~kolo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFENERGII -0,45% 0,22 2023-02-06 12:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.