Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,45%

Re: MARTWY PAPIER- PRZEKŁADAJĄ TYLKO WŁAŚCICIELE.

Zgłoś do moderatora
Haha, „martwy papier”, który urósł kilkadziesiąt procent i dojdzie pod stówkę. W międzyczasie pojawią duże obroty, nie bój żaby prosty misiu. Martw się o swoje stoisko z ziemniakami, czy będą obroty. Martw się podniesieniem akcyzy na małpki. Martw się, czy zdążysz przed zamknięciem Biedry na promocję krakowskiej z upływającym terminem ważności. Ale błagam, nie martw się dodatkowo o naszą kasę. To za dużo na twoją przeładowaną główkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -3,16% 30,60 2020-02-27 17:00:00
2020-01-24
Wyniki finansowe
2020-01-14
Aneks do umowy znaczącej
2020-01-10
Zawarcie umowy znaczącej
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.