Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,60%

Re: Mars, to będzie to.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-27 o godz. 10:21 ~BALLERINA napisał(a):
> ten to lepiej niech nic nie podpisuje, cokolwiek to jest bo i tak nie dotrzyma słowa, jego słowo nic nie znaczy ... (lockup)

To Twoje słowo nic nie znaczy. Naganiasz na spadki od 90 zł co chwilę zmieniając kurs na który czekasz. Kłamiesz na temat lockupu. Był tu wrzucany skan dokumentu z którego wynika że Wyszyński go nie złamał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -5,00% 26,60 2022-06-30 09:54:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.