Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,70 zł , zmiana od tamtej pory: -22,19%

Re: Mars, to będzie to.

Zgłoś do moderatora
Na takich spółkach się zarabia. Na baked każdy byl pewien że prison będzie sukcesem i wiadomo jak wyszło. Tutaj nikt nie liczy już chyba na sukces więc zysk może byc współmierny do stopnia zaskoczenia po premierze. Oczywiście może byc klapa ale jak ktoś chce kilkaset % wykręcić to ryzyko musi być odpowiednio duże w stosunku do potencjalnych zysków. Jeśli chodzi o OM jedynym chyba pozytywnym sygnałem jest discord. 9000 tys użytkowników prawie tyle co Green hell.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 0,00% 27,00 2022-07-06 14:32:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.