Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,70 zł , zmiana od tamtej pory: -22,77%

Re: Mars, to będzie to.

Zgłoś do moderatora
Niestety zmarnowali cały rok i wygenerowali kolejne straty. Okropne lenie tam pracują z wyszynskim na czele.
Przepalać kasę każdy głupi potrafi, zarabiać natomiast już niekoniecznie. Co przyniesie rok 2022 ? Oto jest pytanie. Kasa sie kończy więc przepalać juz nie bedzie co. Czy ten wyszyński coś kiedyś w końcu zarobi i osiagnie jakiś sukces - czy dalej będzie robił z siebie tylko głupka ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -0,74% 26,80 2022-07-07 11:59:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.