Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,70 zł , zmiana od tamtej pory: -22,19%

Re: Mars, to będzie to.

Zgłoś do moderatora
Occupy Mars to bardzo ciekawa gra, ale długość wykonania oraz finanse Spółki no i w moim odczuciu zarządzanie Spółką pozostawia wiele do życzenia. Z resztą gra tutaj idzie o pełną wersje z COOP, a nie beta dinozaura i beta OM wielce wymęczone.. Nie tak miało być.. Także wg mnie sytuacja finansowa Spółki i jej perspektywy zmieniły się mocno na minus w ciągu tego roku.. Chociaż z drugiej strony wierze w sukces OM, ale kiedy to będzie? i z jakiego poziomu kurs bedzie startował? Biorąc pod uwage zdołowany gamedev i obecne postrzeganie Spółek z tego sektora to tutaj i tak nadal jest bardzo drogo i wiele niewiadomych..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 3,85% 27,00 2022-07-05 14:36:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.