Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania

Zgłoś do moderatora
Jedyna prawda w tym co napisałeś to to że "nakupowałem". Odwracasz kota ogonem i to ostro. To ty sugerujesz że do połączenia nie dojdzie "bo tak". Zagrożenia widzę, są tak marginalne że szkoda sobie nimi czasu zawracać. Ciśnienie mi nie skacze. Ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem, w dodatku o przyszłość zarówno połączenia BLU z Saule, jak i samej przyszłości Suale, jestem baaaardzo spokojny. To ty tu przekonujesz że nie warto inwestować w spółkę teraz. Po co? Jak nie warto to zmień spółkę na taką, w którą warto wejść, a nie czas tu tracisz. Jeszcze piszesz że dziś ktoś sypie, odwróć laptopa bo chyba go do góry nogami trzymasz. Dziś przed godziną dziesiątą był zakup na dużych obrotach, i po 10 również. A teraz ktoś drobne sprzedaje i zaniża kurs. Ale to i tak nie ma żadnego znaczenia, czy dziś czy za tydzień popyt przewyższy podaż, czy na odwrót. Liczą się kolejne lata, gdy firma będzie już śmigać na pełnych obrotach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 2,11% 12,10 2021-10-22 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.