Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,05 zł , zmiana od tamtej pory: -11,20%

Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania

Zgłoś do moderatora
Mamisz ludzi w postach na maxa. Nakupowałeś i widać, że masz różowe okulary. Wymyślasz nieistniejące argumenty, nie widzisz zagrożeń, uznajesz, że firmy się już połączyły a nie jest to przesądzone.
Ciśnienie skacze Tobie pod każdym niewazeliniarskim postem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -1,83% 10,70 2021-10-28 10:51:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.