Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,17%

Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania

Zgłoś do moderatora
No ok ale ukryty popyt występuje częściej niż ukryta podaż, w sensie jak ktoś chce sprzedać to sypie, czy to małymi pakietami czy wszystko pkcem, lub ustawia zlecenie na S, ale jak ktoś chce kupić to nie zawsze podstawia się z koszykiem, bo nie wszyscy mają taką płynność, niektórzy kupują dopiero jak kurs spadnie, by nie blokować sobie kapitału do grania na krótko. Poza tym taki mamy teraz okres, wszyscy czekają na połączenie a ono pewnie będzie bliżej września, więc niektórzy ryzykują i wychodzą, być może za miesiąc wrócą i jeszcze odkupią taniej niż sprzedali. Tyle że przy takich obrotach, jak to jeszcze spadnie o kilkadziesiąt groszy, to pewnie znajdzie się ktoś kto przytuli większy pakiet a tamci co sprzedali będą musieli odkupić drożej. W każdym razie ja odradzam wychodzenie, tu gra nie toczy się o 2 zł w tą czy w tą. Zobaczymy co jutro Pan January powie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -4,17% 11,50 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.