Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,54%

Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania

Zgłoś do moderatora
Jakie marzenia? Połączenie jest pewne. Sukces Saule też. Kalkulacja jest prosta. A że teraz spada kurs, to tylko chwilowe, może potrwa jeszcze tydzień, dwa lub miesiąc, ale jak liczysz na 10 czy 8 zł, to po prostu śmieszny jesteś. Jakby teraz ktoś zrzucił kurs na ten poziom(dolne widły dziś ustawione na 9.44 zł) to tu się znajdzie kilkudziesięciu albo kilkuset chętnych co po tej cenie z chęcią kupią i kurs znów urośnie. A we wrześniu połączenie, zacznie się jazda w górę pod nie. W innym poście piszesz że kurs opada a obroty rosną. 110 tyś. wczoraj było. Ty to nazywasz obrotami?? Inna sprawa że ci co kupili za grosze już pewnie dawno powychodzili, został tylko JC z pakietem 28.85% i MŁ z 9.84%. A oni głupi nie są - nie sprzedadzą przed połączeniem, tylko za kilka lat. January dopilnuje, by połączenie było na czas, albo i przed czasem. To jest pozycja longterm, tu będą wzrosty już niedługo, kwestia tygodni, ale po kilku miesiącach będzie jeszcze wyżej, a po kilku latach jeszcze wyżej. Żal będzie wychodzić, w którymkolwiek momencie. Firma ma zagwarantowany popyt na swoje towary na najbliższe lata, ile wyprodukują tyle sprzedadzą, nawet magazyny nie będą im potrzebne bo wszystko będzie prosto z taśmy jechało do klienta. I tak będzie nawet po postawieniu kolejnych dwóch fabryk. Jak postawią ich 10 czy 20 wtedy może się zacznie problem z popytem, ale jak czytam o tym jak szerokie zastosowanie już w tym momencie mają perowskity, to chyba jednak nie będzie problemu z popytem przez najbliższe kilkadziesiąt lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -4,17% 11,50 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.