Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Mariusz Patrowicz w akcjonariacie

Zgłoś do moderatora
Taka to sobie bardzo logiczna układanka :))) Śledzę poczynania IQP i Patrona od kilku lat.

Zauważcie że Patron siedzi w IQP już sporo czasu ! i nie zrealizował jeszcze zysku, wręcz jest na stratach na tych akcjach - kupował znacznie wyżej od obecnego kursu.
I teraz tak: w zeszłym tygodniu Patron dokonał przetasowania akcjami IQP -oznacza to że coś knuje. Czuje że Igoria posłuży do windowania wycen obu spółek !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,60% 0,26 2022-05-18 16:10:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.