Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: Mamy to!!!...:)))

Zgłoś do moderatora
puszki modalne pojda w ruch i hula hola to bed:zie hit git
dobrze by bylo jakby sie znalazl jaki 'nowa krew "inwestor
ale podejrzewam ze prezes nie chce nikogo wpuscisc kto moglby mu zagrozic wladzy i w spijaniu snietanki bo zbyt duzo krwi stracil aby sie z kims dzielic z przypadku ale zobzcymy
na pewno jak sie ktos trafi,a dobrze by bylo ni e bedzie mial decydujacego glosu
to sa moje dewagacje ale sporo lat tu siedze wiec wiem mniej wiecej co i jak a niebrzyd to niech sobie kupi madagaskar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,00% 1,10 2021-10-19 16:28:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.