Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,12 zł , zmiana od tamtej pory: 48,06%

Re: Mam takie teoretyczne pytanie techniczne (nie trolluję - jestem ciek

Zgłoś do moderatora
Cena po odcięciu w takim przypadku to, z tego co pamiętam, 1 grosz za akcję.

W praktyce jest to niemożliwe, bo w najgorszym przypadku inwestorzy ustawią się na 10 z hakiem z takim wolumenem, żeby spokojnie zassać cały popyt, nawet w momencie największej paniki nie zejdzie poniżej poziomu już uchwalonej dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -9,95% 57,92 2022-07-01 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.