Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: 21,61%

Re: Mam pytanie odnośnie skupu akcji czy on będzie czy jest ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-09 o godz. 13:25 ~papa napisał(a):
> Zapasy 12 275 Należności 9 944 Pakiety wierzytelności 217 635 Obligacje krótkoterminowe 2 878 2 Pożyczki krótkoterminowe %) Środki pieniężne i ich ekwiwalenty 41 725 ,

buahahaha pakiety wierzytelności, każdą bzdurną liczbę można sobie wpisac i kto to sprawdzi? środki pieniężne i ekwiwalenty, poprosisz o kasę to ci powiedzą że są ekwiwalenty i szukaj wiatru w polu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,26% 7,54 2021-10-19 17:00:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.