Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,32 zł , zmiana od tamtej pory: 20,25%

Re: Mam pytanie odnośnie skupu akcji czy on będzie czy jest ?

Zgłoś do moderatora
Zobacz ze Fram FIZ sprzedał sporo akcji (widać po akcjach na ostatnim walnym), zostało im juz 730,000 akcji, czyli ok 4.5m zł. Wiec za 3-4 miesiące ich podaż / baton zostanie rozebrany przez rynek, wtedy kurs uwolni się i powinien zacząć iść w kierunku faktycznej wartości akcji.

Jeszcze w kwietniu mieli ponad 1mln akcji, wiec pomimo małej płynności sprzedali ponad 270 tys akcji. A moim zdaniem im cena będzie wyższa, tym zainteresowanie Vindexusem wyższe, tak paradoksalnie inwestorzy reagują, jak akcje idą w górę - kupują więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,53% 7,60 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.