Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,85 zł , zmiana od tamtej pory: 4,44%

Re: Mam pytanie do szanownego forum

Zgłoś do moderatora
Jeszcze jedno ten ,,niedorozwój" to trochę brzydko z twojej strony kolego ,,Aaaa" . Można się nie zgadzać , ale można napisać merytorycznie , dlaczego się nie zgadzasz. Każdy ma swje zdanie , a zdania są różne , dlatego jedni zarobią , jedni stracą . Taka jest hiełda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 4,84% 13,42 2020-04-07 12:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.