Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,97%

Re: mały ten zysk, i kończy się kasa

Zgłoś do moderatora
Plusy z raportu: gry wciąż się monetyzują (zwłaszcza ToI a po dodatku może ES coś jeszcze dorzuci za IIQ), jest zysk i jest gotówka na finansowanie projektów.

Minusy: dość wysokie koszty (produkacje OB? marketing?), kolejny kwartał bez informacji o nowych projektach (tylko powtórzona śpiewka że przeglądają miesięcznie 50 gier - to chyba coś marni im to przeglądanie idzie...), brak konkretów odnośnie nowej produkcji od OB, komunikacja z zraządem i IR poza raportami na zerowym poziomie

Rynek przyjął z zerowym zainteresowaniem - ja dziś sobie 40 akcji po 15,9 sobie dokupiłem i na ten moment zrobiłem połowe obrotu ;-)
Pozdrawiam,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 0,00% 16,85 2023-03-31 14:09:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.