Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,10 zł , zmiana od tamtej pory: -66,56%

Re: MAŁO SPÓŁEK MOŻE DAĆ 1000-2000% ZYSKU

Zgłoś do moderatora
Póki co na niczym nie wiszę i nie zdarzyło mi się jeszcze stracić na inwestowaniu, a wszystko dzięki temu że nie liczę na kosmiczne zyski gdzie ich nie będzie i dobrze analizuję spółkę przed wejściem. Tacy malutcy, którzy się udzielają na bankierze (bo nie oszukujmy się, Ci z prawdziwym hajsem nigdy tutaj nawet nie wejdą), wszędzie chcą widzieć powtórkę sukcesu Creepy Jar czy 11bitów, ale to wynika że po prostu marzą sobie o zarobieniu w banalny sposób masy hajsu (kto nie marzy), ale takie sytuacje zdarzają się raz na milion i są one poparte solidnym produktem. Tutaj tego produktu nie ma. Ja nie mówię, że gra będzie beznadziejna i nikt jej nie kupi - ALE to nie są produkcje, które przyciągną setki tysięcy grających, rynek jest przesycony takimi grami więc aby przyciągnąć masową uwagę, trzeba coś więcej niż kolejny symulator Playwaya.
Tak wiem, że zaraz napiszecie że naganiam na spadki, ale czy w jakimkolwiek poście odradzam zakup Polyslasha? Tutaj niestety wasze procesory się przegrzewają, bo nie należę do żadnej grup, ani naganiaczy na zakup, ani trolli spadkowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 12,89% 4,38 2023-01-27 16:30:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.