Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,28 zł , zmiana od tamtej pory: -69,73%

Re: MAŁO SPÓŁEK MOŻE DAĆ 1000-2000% ZYSKU

Zgłoś do moderatora
W sensie, że co? Że mój post ma wpłynąć na kurs? albo że niby ja uważam, że wpłynie? :D Dziecko, jeżeli jesteś jeszcze w grupie naiwnych, która myśli że cokolwiek na forum bankiera się pojawia ma jakikolwiek wpływ na kurs, to polecam zmienić branżę, bo grubo będziesz tutaj w plecy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -1,95% 4,02 2023-02-01 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.