Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -15,87%

Re: Maliniak 50 gr się zbliża

Zgłoś do moderatora
Karniaku, dawno należało się kapnąć, że zarabiam i to dobrze. Do tego stopnia dobrze, że mam czas na fora i nie tylko. Zetknąłem kiedyś na hubrawą lipę i stwierdziłem, że do mojego portfela takiego kantu nie włożę i jak widzisz dobrze postanowiłem, to też zarabianie. Pieniądze które ulokowałem zamiast w Boru.ciany kant Pawlikowskiego zbudowały mi kapitał, który jeszcze procentuje. Ty natomiast trzesz kolanami razem takim Em, gdy ci kwit zmieni cenę o 3 grosze. Dziaders nawet dalej w tym oglupieniu się zapędził, bo do ruchu o 3 grosze całą strategię analizy technicznej dobudował z komentarzami. Takie to pieniądze robicie na Borucianym kancie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH 0,00% 0,39 2022-12-01 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.