Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
@smerf, gdybys zniknal z dyskusji na forum , jak zapowiadales, to i watkow do dyskusji bylo by mniej . Moze nawet zapanowal by spokoj.
Niech kazda ze stron, robi to co uwaza . Jakis final przeciez musi nastapic.
I dla tego ktory ukrywa dokumenty po garazach i nie chce ich pokazac ani Radzie Nadzorczej, ani czlonkowi Zarzadu -. Chyba uwaza rowniez ze nie musi wykonywac Uchwal z Walnego (KDPW), ani nie musi publikowac raportu finansowego i z dzialalnosci Zarzadu i Rady Nadzorczej za rok 2020, i pewnie uwaza ze nie musi informowac , czy umowe trojstonna - z 2020 traktuje juz jak "papier toaletowy" bo wg niego nawet nie potrzeba jej anulowac za zgoda wszystkich stron.
Nie odnosi sie tez do spekulacji (a pewnie do niego docieraja) , ze 3/4 obszaru koncesji OTG i Emba, nie jest juz Petrola , bo poszla w "inne rece", . Jesli tak , to gdzie o tym informacja i jak to i z kim i na jakiej podstawie zostalo "przyklepane"

I gdyby byl prawdziwym prezesem nie ukrywal by sie, a odpowiedzual na te pytania , podpierajac sie dokumentami.
Bo nic juz na tzw "gebe" przyjmowac nie bedziemy.

I moze wtedy, te cale tutaj dyskusje na forum byly by wcale niepotrzebne .
Petrol juz sie przebija w rankigu na "Gielda Forum Bankier" Stalismy sie popularni. To nasze "bagienko" w ktorym utkwila "zlota karoca" z grubasami i rekinami , ktorej leszcze nie chca wyciagac i dac "papierek", obserwuje szerokie grono akcjonariuszy roznych Spolek , tam zagladajacych.

Moze nam kibicuja w tym, ze nie chcemy dac sie brutalnie "wyleszczyc".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.