Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-14 o godz. 19:41 ~Sonic napisał(a):
> Dlatego macie postawione Ultimatum.
> > Kaska w zębach minimum 160 PLN za akcję za nim nie jest za późno. No ale widzę że macie czas bo na grudzień zwołujecie.... zapewniam my go mamy więcej. Tik Tak
>
> -------------

Czyli to nie piramida? Albo chcesz 160 zł z tej piramidy? - nie rozumiem.
Ja o tych warunkach nie słyszałem, jedynie chcecie wiadomy "tort" lub zmienić prezesa na Małeckiego, wolna droga w grudniu NWZA i będziesz miał swojego prezesa, wynegocuje nam co trzeba nawet te 160 zł.
Będziemy czekać, Tik Tak.

PS: No i po co tyle krzyku? Już pisałem że nie musisz się zapluwać ze złości (l i n k), spokojnie, bez nerw :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.