Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-14 o godz. 18:18 ~Sonic napisał(a):
> Zero macie instynktu samozachowawczego tutaj wystarczy iskra i będzie takie jebut, że swoje szczątki będziecie zbierać przez lata.
> > Napisz nam chociaż jeden argument „akcjonariuszu” za obroną obecnego Prezesa.

Dokładnie panie Sonic tak będzie i ci dywersancji sie niebawem o tym przekonaja na własnej skórze !! żaba -smerfo-krok już wie że jest po nich !! resztę życia spędzą w Celi tam gdzie ich miejsce jest od dawna ! skończyły się bajeczki i opowiadania kitów przez lata i po cichaczu wyprowadzania majatek z spółki !! waitraki -teraz Nowotna farma wiatrowa na spółce słupie sobie działa a tam wpisany Smerfo-krok i żaba !! Myśleli że o tym już Akcjonariusze zapomnieli nic z tego wszystko będzie rozliczone i to już niebawem stanie sie zadośuczynienie !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.