Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-14 o godz. 18:24 ~zoska napisał(a):
> Po co @smerfowi akcje? Wystarczy, ze wie co ma w glowie prezes odnosnie dalszych losow spolki ktora tak dzielnie zarzadzal z Radami Nadzorczymi od lat 10 ciu.
> > Prezes tez nie ma akcji , jak twierdzil, a jaka kasa mu sie nalezy za takie " rzadzenie "!
> > Pytanie tylko za co? Za doprowadzenie spolki na skraj bankructwa? Tylko, ze ogloszenie bankructwa, to nici z jakiejkolwiek kasy, w tym dla pezesa i vice.
> > No i prestiz fachowca pada w gruzy.

Doladnie a na dodatek dostana jeszcze Cele do zamieszkania :) o to będzie nagroda dla nich zamiast kasy :) mina ich będzie bez cenna :)) i tak się skończy ich przygoda i życie Marnie tak jak zarządzanie ! Jak można doprowadzić spółkę do Bankructwa a ni tylko okradajać ją i wyproweadzając z spółki aktywa na spółeczki celowe gdzie teraz siedzą na prezesów jak w Nowotnie farmie wiatrowej ! nic sie nie ukryje wszystko widać w KRS i za to wszystko zostaną rozliczeni ! stąd takie ujadanie smerfa-krokoa bo wie że ciąża nad nim czarne chmury tak samo jak nad żabą ! stąd tak usilnie ukrywaja dokumenty aby sprawy nie wyszły na jaw !! ale już niebawem wszystko wyjdzie a ci dywersacnji zostaną rozliczeni z wszystkiego od samego początku ! i to będzie miód dla nas wszystkich widzieć ich w celach osadzonych !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.