Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
@Killer ... nie bądz zdziwiony , gdy nie doczekasz wieku emerytalnego , bo wcześniej może dopaść cię jakaś "nowoczesna" choroba , od raka prostaty zaczynając .
Więc może z
atrzymasz się w tej swojej pogardzie do ludzi którzy prześli na emeryturę / nawiasem mówiąc krok już od 3-ch lat jest na emeryturze , a jakoś nim nie pogardzasz z tego tytułu /

Przypomnij sobie Kolegę z forum / dużo młodszego od ciebie/ - może zapytał byś go jak się czuje , a wtedy
będziesz wiedział , że nie warto ... bo karma wraca .
>
>

Nie boję sie karmy, bo w mojej osobie to właśnie zła karma wróciła do EmeryckiegoTrolla. Musiał coś złego narobić, ciekawe co?
Emerytami oczywiście nie gardzę, wręcz szanuję bo najczęściej mają już poukładane w głowie. Generalnie gardzę niewyżytymi emocjonalnie emerytami z psychopatyczno-dziecięcą osobowością.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.