Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Małecki i jego wąska grupa cały czas wygraża Bertarandowi, żeby wymu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-14 o godz. 10:08 ~6_9 napisał(a):
> Panie Smerf, BLG jako pokrzywdzony - z całym szacunkiem nie przesadzajmy !
> > Akcjonariusze Petroinvestu to nie tylko zrzeszona grupka, więc chyba już czas aby BLG dał głos i coś sensownego i namacalnego zakomunikował wszystkim.
>
> --------

Przecież nigdzie nie piszę że BLG jest pokrzywdzony. Sam wybrał taką drogę i zbiera cięgi bo pewnie musi mu się to opłacać. Piszę jedynie, że ma swoją politykę i Johnny-Małecki w kółko mu wygraża sądami, kratkami i kajdankami, żeby wymusić na nim uległość (kawałek tortu :-)?). Już wiemy co to za tort, pisałem że jak go dostanie będzie miał prokuratora na karku.

> Akcjonariusze Petroinvestu to nie tylko zrzeszona grupka
No oczywiście, ale jestem przekonany że BLG działa na korzyść wszystkich, a Małecki-PAM na korzyść swoich. Nie znaczy to, że nie możesz mieć innego poglądu.

Ogólny sens wątku jest taki, że paragrafy trzeba użyć gdy będzie katastrofa, ale gdy tylko w celu zmuszenia Prezesa do uległości Małeckiem, to ja mu w tym nie będę pomagał.

PS: do zarażonych wścieklizną forwarda i reszty: Dokumenty? - idź z tym do prokuratora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.