Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -18,60%

Re: Małe zainteresowanie i znikome obroty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-15 o godz. 15:07 krzysztofanglik napisał(a):
> Może IPO Allegro i ewentualne zmiany w systemie emerytalnym (PPK lub dowolny system zasilający GPW w nowy kapitał) zwiększą trochę ruch na naszej giełdzie.
> Czego sobie i wszystkim serdecznie życzę.
>
> Pozdrawiam
> Krzysztof

To bardziej pomoże rynkowi regulowanemu GPW, jeśli już. NC przeżywa teraz złote czasy, ale kapitał, głównie spekulacyjny, płynie niestety w przeważającym stopniu w to, co jest modne lub w to co spektakularnie rośnie. Poczekajmy cierpliwie, jak spółki AI zaczną spektakularne wzrosty to i moda na nie się pojawi;-)

Ewentualnie przejście na rynek regulowany GPW, wtedy zainteresowanie fundów spółką technologiczną w modnej w Stanach branży AI pewne jak w banku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -3,11% 14,00 2021-05-11 12:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.