Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,97 zł , zmiana od tamtej pory: -42,03%

Re: Małe obroty i oczekiwanie na wystrzał...

Zgłoś do moderatora
@od1993 - spółka, która jak twierdzisz, zgodnie ze skróconym skonsolidowanym GK GIF w bilansie ma 1,1mln PLN zobowiązań długoterminowych, wyceną na poziomie ok 55,8 mln PLN, i ponad 14 mln PLN na koncie (czyli 3,97x wycena vs posiadana gotówka na koncie), zgodnie z ostatnim sprawozdaniem, brawo !

Na marginesie, pewnie kilka osób by z chęcią zakupiło warzywniak z ponad 14 mln PLN, przy wycenie 55,8 mln, tj. ponad 25% cashu vs. wycena :)))

Pzdr !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 2,85% 5,78 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.