Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,60 zł , zmiana od tamtej pory: 23,31%

Re: Maklero # naganiaczu! ! gdzie się schowałeś?

Zgłoś do moderatora
no bedzie odbite, tak na oko z jakis 6-8pln, moze w lutym 2021 pod nastepny sezon, ten skreslony a straty sa gigantyczne, pytanie tylko czy enter przetrwa do nastepnego roku, 30 lipca raport za 1 kwartal po ktorym bedzie mozna oszacowac jak gigantyczne straty i odpisy beda za 2 kwartal.... do tego bycmoze zblizajaca sie nieuchronnie emisja na pokrycie strat za 2020 i utrzymanie plynnosci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -3,24% 32,80 2021-10-27 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.