Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,60 zł , zmiana od tamtej pory: 27,44%

Re: Maklero # naganiaczu! ! gdzie się schowałeś?

Zgłoś do moderatora
Koleżnko przemiła siądz na tyłku i cierpliwie czekaj ,jak nie wiesz na czym polega giełda to może przeczytaj z pół książki w tej tematyce:)Ja akcję mam i jest teraz u mnie na czerwono (nie pierwszy i nie ostatni raz, ale dopóki nie sprzedaż na stracie to nie tracisz) a Enter odbije nie spodziewasz się kiedy:)Także tego nie sikaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,80% 33,90 2021-10-26 16:18:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.