Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Mają łeb do biznesa :)

Zgłoś do moderatora

>
> Jednym słowem czekamy. Czekaliśmy z akcjami kilka ładnych lat, to poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Tak czy tak, trzeba trzymać palce na klawiaturze i mieć przygotowane trochę gotówki, bo jak się zacznie ostra jazda, to należy być przygotowanym na wskoczenie do pędzącego pociągu jeszcze na peronie :)

Był w prl-u taki aktor
Zbyszek miał na imię
na nazwisko Cybulski
tez kiedyś wskakiwał
z peronu do pociągu co już
jechał
i więcej nie zagrał :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDH 0,00% 0,01 2019-12-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.