Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -37,72%

Re: magazyny energii

Zgłoś do moderatora
w zapowiedziach I kw. tego roku budżet 1mld. sam czekam bo mam plany złożyć wniosek o dofinansowanie
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Minister-Moskwa-w-2022-r-na-Moj-prad-przeznaczymy-1-mld-zl-8252836.html
ale by to wszystko ruszyło muszą odblokować środki UE bo z każdym dniem topnieją , komuś będą cieli , dlaczego nie ma nic na temat dofinansowania banków bo zablokowane są dotacje.
a wiadomo co rząd zrobi , obecnie rynek niepewny czy nie planują wyjść z UE , więcej pytań niż odpowiedzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS 0,00% 0,49 2022-05-23 17:03:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.